Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від

більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної

любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього

життєвого шляху - не просте завдання, адже від його успішного

вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Дитячий садок для малюків недарма вважають першою школою життя.

Той фундамент, який закладається у нас із самого дитинства, слугує нам

опорою і основою в подальшому житті.

У цей особливий день я приєднуюся до привітань на адресу наших

вихователів і всіх дошкільних працівників, висловлюю свою подяку.

Бажаю всім здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і якнайбільше

приємних моментів у їх, такій необхідній усім нам, праці.

Зі святом!

Наш садочок - велика сім’я,

Друзів радісних сонячне коло,

Це куточок планети Земля,

Мальовнича природа навколо

МОЄ ПЕДАГОГІЧНЕ   КРЕДО

Виховати людину нового покоління, використовуючи компетентнісно орієнтовані педтехнології

ПРИНЦИПИ   РОБОТИ

• урахування вікових та індивідуальних особливостей кожної дитини
  • стимулювання дитини до саморозвитку
  • взаємозв’язок навчання та розвитку
  • співробітництво
  • індивідуальний підхід

Блискун Віра Йосипівна

1975 року народження,

освіта вища,

закінчила Мукачівський гуманітарно-педагогічний інститут (2007 р.)

за спеціальністю"Дошкільне виховання" та здобула кваліфікацію  організатора дошкільної освіти, вихователя дітей дошкільного віку.

Педагогічний стаж - 29 років,

на посаді завідувача  даного закладу - з 2004 року,

16 тарифний розряд

Керувати дошкільним закладом сьогодні означає цілеспрямовано впливати на педагогічний процес для досягнення позитивних результатів, створювати творчу атмосферу, сприятливий соціально–психологічний клімат, сміливо брати на себе відповідальність, діяти оперативно та принципово.

Саме такою і є Віра Йосипівна.

В своїй роботі дотримується демократичного стилю управління.

Постійно дбає про зміцнення матеріальної бази. В закладі створила згуртований, працьовитий, сильний колектив, який бере активну участь не лише в житті дошкільного закладу, а й міста. Весь свій досвід, душевні сили віддає дитячому садку.

Життєве кредо: «Любити життя і цінувати кожну його хвилину, нести

радість, у книгах шукати істину, у людях – мудрість».

Педагогічне кредо: «У серце увійде лише те, що йде від серця»

Шановні відвідувачі!

Від імені педагогічного колективу дошкільного навчального закладу

я маю честь вітати Вас на нашому сайті.

Маємо надію, що цей сайт допоможе Вам усвідомити всю важливість дошкільного виховання, що наше завдання – це не просто розвиток, навчання та виховання дітей, а підготовка лідерів майбутнього.

Ваш малюк, що робить сьогодні перші самостійні кроки, буде прокладати свою дорогу в житті  держави,  не схожій на ту, в якій виросли минулі покоління. Ось чому дуже важливо вже сьогодні закласти фундамент, що дасть йому змогу вирости не пасивним спостерігачем, а самостійним будівником власного майбутнього та майбутнього своєї країни.

Від керівника закладу

Найщиріші вітання шлю Вам я, Блискун Віра Йосипівна.

Моя професійна кваліфікація - організатор  дошкільної освіти, вихователь

дітей дошкільного віку.

Педагогічний стаж у сфері дошкілля становить 29 років.

На посаді керівника ЗДО працюю з  2004 року.

У своїй роботі керуюсь Конституцією  та іншими Законами України, Указами Президента України, рішеннями Уряду України, органів управління освіти всіх рівнів з питань функціонування та діяльності дошкільних навчальних закладів, правилами і нормами охорони праці, а також  Статутом.

Здійснюю загальне керівництво всіма напрямками діяльності дошкільного закладу.

Що таке заклад дошкільної освіти?

Він не може бути схожим на школу чи інші навчальні заклади. Заклад дошкільної освіти - саме для дітей. І той, хто там працює, має насамперед розуміти перспективу розвитку поки що маленької людини і нести за неї відповідальність.

Роки, проведені поряд з дітьми...Бачити те, як на твоїх очах відбувається становлення людської особистості - чи може бути щось краще, ніж дивитися в допитливі дитячі очі, довірливо держати в своїх руках тендітну дитячу долоньку? Бути причетною до цього, впливати на розвиток і виховання дітей - це є сенсом мого життя і моєю роботою.

Святий обов'язок і почесна місія у мене, як у керівника закладу дошкільної освіти, - створити сучасний дитячий садок, у якому буде щасливою кожна дитина.

Мої мрії в життя допомагають втілювати однодумці, мої колеги. Я переконана в тому, що педагогічні зусилля одного педагога малоефективні: для якісних змін у межах організації потрібна команда професіоналів, яка здатна творчо вирішувати завдання.

Один із основних принципів нашої роботи - це відкритість. Ми завжди готові поділитись досвідом своєї роботи з колегами, батьками. Тому запрошуємо всіх бажаючих, небайдужих до проблем дошкільного дитинства, відвідати наш сайт.

Сподіваємось, що кожен знайде тут для себе корисну та цікаву інформацію!

Бути педагогом – означає бути справжнім реформатором

майбутнього життя України, бути апостолом правди і науки

Софія Русова