Правила прийому

Правила прийому дітей у садочок

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО  ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Відповідно до ст. 34 Закони України «Про освіту», прийом дітей в дошкільні навчальні заклади проводиться за бажанням батьків. Згідно ст. 36 «Про дошкільну освіту», батьки мають право вибирати дошкільний навчальний заклад. У відповідності п. 6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. № 305, прийом дітей в дошкільний учбовий заклад здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної картки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Для прийому дітей до закладу дошкільної освіти потрібно надати такі документи:

1. Заява від батьків або осіб, які їх замінюють, на ім'я завідувача.

2. Свідоцтво про народження (копію).

3. Згода на збір та обробку персональних даних.

4. Медична картка дитини (форма 026-о).

5. Копія рішення або посвідчення про пільги ( для пільгової категорії дітей)

ДО ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ВІДНОСЯТЬСЯ:

Діти – інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ДНЗ;

Діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого лиха, аварій, катастроф;

Діти, які перебувають під опікою;

Діти з багатодітних та малозабезпечених сімей та учасників бойових дій.

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють.

Для зарахування дитини у заклад необхідно здійснити електронну реєстрацію дитини, пред"явити медичну довідку про стан здоров"я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО, свідоцтво про народження, документи для встановлення батьківського плати